Szymon Hołownia, niezależny kandydat na prezydenta RP, był gościem programu „Onet Opinie”. Podczas rozmowy z Renatą Kim powiedział, dlaczego to właśnie on idealnie nadaje się na najważniejsze stanowisko w kraju.

— Proszę pokazać mi drugiego człowieka o moich poglądach, który jest tak otwarty na to, że w Polsce żyją ludzie o innych przekonaniach — przekonywał Szymon Hołownia.

Były prezenter TVN odniósł się do słów krytyki, jakie spotkały go, gdy wyjawił, że zamierza kandydować. Postanowił wytłumaczyć, dlaczego zdecydował się wziąć udział w wyścigu o fotel prezydenta RP. Okazało się, że prowadzący „Mam Talent zauważa wiele niesprawiedliwości i zamierza z nią walczyć.

Chce aktywnie zmieniać rzeczywistość i dość ma obecnego stanu rzeczy.

— Dlaczego startuję w wyborach? — zapytał zagadkowo.

 Już nie mogę na to patrzeć, pisać kolejnych tekstów, zbierać lajków na Facebooku i oklasków na autorskich spotkaniach — mówił kandydat na prezydenta podczas rozmowy z Renatą Kim.

— Przychodzi taki moment, kiedy patrząc i analizując rzeczywistość, dochodzisz do wniosku, że musisz coś z tym zrobić. Pięć lat temu było na to za wcześnie, ale za pięć lat będzie za późno — dodał gość programu „Onet Opinie”.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek


źródło: wiadomosci.onet.pl

(Visited 106 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj