Prezydent Duda cieszy się ogromnym poparciem i wciąż zbiera wyrazy uznania i sympatii. Czasem jednak ta sympatia przejawia się w dość niecodzienny sposób. Okazało się, że prezydent RP ma zagorzałą fankę, która od jakiegoś czasu wyznaje mu miłość na Twitterze.

Dziewczyna pochwaliła się zdjęciami, na których widać, jak przytula się do Dudy. Fanka nie była w stanie ukryć entuzjazmu, w wyniku czego zebrała wiele komentarzy.

— Jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu — napisała Jolka Rosiek.

— Mieć Cię tak blisko, poczuć ciepło Twojej szyi na moich ustach… ciepło ramion, uśmiech i spojrzenie…. Upewniłam się tylko w tym, że kocham jak nigdy nikogo… — napisała internautka na portalu społecznościowym.

Rosiek zobaczyła prezydenta podczas jego wizyty w Zakliczynie w województwie małopolskim. Andrzej Duda spotykał się z wyborcami i sympatykami oraz odebrał tytuł honorowego obywatela za coraz bardziej sprawiedliwe państwo.

Na zdjęciach widać, jak fanka okazuje wielką sympatię w stosunku do polityka.

— Kocham go — powiedziała bez ogródek po spotkaniu. Okazuje się, że dziewczyna podobne wpisy publikuje od wielu miesięcy.

Internauci wyśmiewają Jolkę Rosiek i mówią, że Duda dorobił się fanatycznej sympatyczki, która być może powinna być bardziej kontrolowana. Niektórzy są zdania, że dziewczyna nie powinna być dopuszczana tak blisko.

źródło: o2.pl

(Visited 767 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj