Strona główna Polska Ciąg dalszy afery w PO. Borys Budka: „Nie wiem, gdzie jest ta lodówka”

Ciąg dalszy afery w PO. Borys Budka: „Nie wiem, gdzie jest ta lodówka”

2 min czytania
0
1
1,599
Borys Budka

W Platformie Obywatelskiej ciągle dochodzi do afer i wielu niejasności. Niedawno „Super Express” poinformował o tajemniczym zniknięciu przedmiotów z gabinetu byłego szefa PO Grzegorza Schetyny. Chodzi między innymi o lodówkę. Co na to nowy przewodniczący Borys Budka?

Nowy przewodniczący partii Borys Budka wyjaśnił, że tak naprawdę nie ma w tym temacie żadnego problemu.

— Nie ma żadnej afery. Gabinet dostałem przygotowany, posprzątany, czyściutki — powiedział polityk dla Wirtualnej Polski.

Z gazety dowiadujemy się jednak, że zginęła lodówka na wino oraz wartościowa papierośnica na cygara. W ugrupowaniu toczą się rozmowy i wewnętrzne dochodzenie. Politycy próbują przypomnieć sobie, co mogło stać się z tymi rzeczami.

— Lodówka jest własnością klubu PO nie wiemy, gdzie jest, członkowie partii dostali ją wiele lat temu, jeszcze od Janusza Palikota — powiedział w rozmowie z „SE” jeden z parlamentarzystów Platformy. Borys Budka podczas wystąpienia w programie „Tłit” zapewnił, że nie wie, co mogło się stać z lodówką.

— Nie mam zielonego pojęcia, gdzie jest ta lodówka. Jej podobno nigdy nie było. Na zdjęciu na pewno jest jakaś lodówka, ale chyba nie jest od nas z partii — mówił nowy przewodniczący partii.

Na pytanie, czy Schetyna zachował „pieczarę, odpowiedział: „Nie, bo to było pomieszczenie przynależne mu jako szefowi komisji spraw zagranicznych. Jako były przewodniczący otrzymał do swojej dyspozycji pokój w Sejmie”.

źródło: dorzeczy.pl

Reakcja
1
Przeczytaj również:  Sondaż na zlecenie Budki: PiS wygrywa, Konfederacja na podium
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Piotr Krzemiński
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Kolejny popis Nitrasa. Wdał się w sprzeczkę z mieszkańcem Zgierza i nawał go „głupkiem”

Sławomir Nitras stał się ostatnio prawdziwą gwiazdą Internetu. Polityk tym razem wdał się …