Szymon Hołownia poinformował o przyszłości jego ruchu Polska 2050. Wyjaśnił, że stowarzyszenie ma już projekt statutu, który będzie konsultowany z ekspertami.

— Trwają prace programowe, działa już nasz think-tank – Instytut Strategie 2050 – który tworzy pierwsze dokumenty programowe — dodał.

Były prezenter telewizyjny wraz z 50 działaczami z całej Polski, spotkał się z mediami przed Klubem Inteligencji Katolickiej w Warszawie.

— Można powiedzieć, że to dzień pierwszego kongresu założycielskiego naszego ruchu Polska 2050. On zaczął się już w kampanii wyborczej, w której kandydowałem na prezydenta, ale później zaczął się strukturalizować w taki byt, który będzie z nami przez długie lata — powiedział Hołownia.

Zobacz również: Kamil Durczok ujawnił, czym się teraz zajmuje. „Kto, jeśli nie ja?”

— Mam nadzieje, że nie tylko do 2050 roku, bo w tym projekcie Hołownia 2020 chodziło właśnie o to, o Polskę 2050, o Polskę, o której za 30 lat będziemy mogli powiedzieć, że to taka Polska, którą możemy zostawić naszym dzieciom — dodał były kandydat na prezydenta.

Hołownia pokazał również nowe logo jego ugrupowania i poinformował, że już 3 września przedstawi swoje pomysły dotyczące problemu wynagrodzeń najwyższych urzędników.

źródło: wiadomosci.gazeta.pl

(Visited 1 223 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj