Kamil Durczok poczynił duże zmiany w swoim życiu i ujawnił, czym się obecnie zajmuje. Do niedawna był szefem serwisu Silesion.pl, teraz prowadzi szkolenia m.in. z zakresu działań w sytuacji kryzysu wizerunkowego.

W rozmowie z dziennikarzem Markiem Czyżem zdradził szczegóły swojej pracy.

— Trochę ze Szczyrku, z wynajmu domu, który przez tyle lat był moim azylem, moją ucieczką, moim ukochanym miejscem. Trochę ze szkoleń, trochę z pomocy moich przyjaciół, którzy mnie nie opuścili i są ze mną — wymienił Kamil Durczok.

Uściślił, że tematem szkoleń, którymi się zajmuje, są m.in. działania w sytuacji kryzysu wizerunkowego, co zdziwiło jego rozmówcę.

Zobacz również: Michał Piróg nie wytrzymał: Ten kraj zaczyna przypominać oddział zakładu psychiatrycznego

Durczok jest zdania, że jego ostatnie negatywne doświadczenia nie przeszkodzą mu we wzbudzenia zaufania wśród publiczności.

— Bo kto, jeśli nie ja, nauczy go, jakich błędów unikać, żeby się w takiej jak ja sytuacji nie znaleźć. W momencie, kiedy ta marka znajduje się w kryzysie albo, tak jak w moim przypadku dostaję nieprawdopodobny łomot ze wszystkich stron, to pierwszą zasadą jest, że nigdy nie będziesz dobrym swoim PR-owcem — wyjaśnił.

Przeczytaj również:  Rozenek na fotelu obrotowym w "Dzień dobry TVN". Internauci nie wytrzymali [WIDEO]

źródło: natemat.pl

(Visited 1 207 times, 3 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj