Strona główna Polska Szymon Hołownia rezygnuje z prowadzenia „Mam talent”. „Pamiętaj, stoi obok Ciebie ambasador Jamajki”

Szymon Hołownia rezygnuje z prowadzenia „Mam talent”. „Pamiętaj, stoi obok Ciebie ambasador Jamajki”

4 min czytania
0
0
2,884
Szymon Hołownia

Szymon Hołownia, znany prezenter telewizyjny, zaskoczył wszystkich swoją ostatnią decyzją. Katolicki publicysta poinformował o rezygnacji z prowadzenia show TVN „Mam talent”. Przez długi czas mogliśmy obserwować udaną współpracę Szymona Hołowni i Marcina Prokopa podczas emisji popularnego sobotniego programu.

Szymon Hołownia postanowił jednak zrezygnować, o czym poinformował na Facebooku. Nie zabrakło również aluzji do jego ewentualnego startu w wyborach prezydenckich. Prezenter ma ogłosić swoją decyzję już wkrótce. Według nieoficjalnych informacji Hołownia przygotowywał się do tego kroku już od dawna. Sam zainteresowany opublikował wpis, w którym podziękował wszystkim za pomoc i udzielone wsparcie.

— Bardzo się cieszę i jestem naprawdę poruszony tymi setkami (czy już raczej tysiącami) głosów wsparcia i zachęty, które teraz dostaję, opowieściami o nowej nadziei, którą ten pomysł w wielu miejscach i osobach obudził. Za pojawiające się też głosy krytyczne też dziękuję — jeśli wykraczają poza hejt, dają do myślenia. Sprawa jest bardzo poważna. Odpowiedzialne podejście do niej wymaga wielu badań, rozmów, namysłu, naprawdę ciężkiej pracy — napisał Szymon Hołownia.

Dziennikarz ogłosił, że teraz wchodzi w zupełnie nowy etap, a jego decyzję poznamy w przyszłym tygodniu — Znajdziecie mnie w Polsce — podkreślił Hołownia. — Pamiętaj, stoi obok Ciebie ambasador Jamajki — zażartował Marcin Prokop po występie jednego z uczestników finału „Mam talent”.

Po występie Jana Szynala Hołownia zwrócił się do uczestnika — Naprawimy służbę zdrowia, nie martw się Janku.

źródło: dorzeczy.pl 

Reakcja
Przeczytaj również:  Kuba Wojewódzki zdradził na kogo zagłosuje. Okazuje się, że decyzję podjął już 15 lat temu
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez propolski
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Rafał Trzaskowski: „Na złość im zrobię”

Rafał Trzaskowski podczas wiecu w Kłodzku poprosił wszystkich zebranych, by oddali na nieg…