Beata Szydło odniosła się w mediach społecznościowych do wczorajszej publikacji portalu Onet. Serwis poinformował w swoim artykule o wynajęciu przez Nadleśnictwo Niepołomice gajówki teściowi syna byłej premier.

— Syn byłej szefowej rządu Beaty Szydło jest jedną z osób, które mają prawo do korzystania z nieruchomości. Miesięczna opłata za wynajem budynku wynosi 388 zł — poinformowano w artykule.

Onet skontaktował się z leśnikami, według których wynajęcie nieruchomości miało na celu zwiększenie wpływów politycznych krakowskiego dyrektora Lasów Państwowych Jana Kosiorowskiego. Okazuje się jednak, że leśniczówka mogła zostać wynajęta przez każdego, a jak zapewnia sam Kosiorowski, krytyka powiązania najemcy z byłą premier jest całkowicie niesłuszna.

Na publikację portalu zareagowała sama europosłanka PiS:

— Media nie ustają w atakowaniu mojej rodziny. Jeszcze trochę, a okaże się, że rodzina Beaty Szydło nie ma prawa nawet oddychać — stwierdziła na Twitterze była premier.

— Cieszę się, jak wiele osób krytycznie odniosło się do oszczerstw Onetu. Razem musimy stawiać opór temu pseudodziennikarstwu — zaapelowała.

Przeczytaj również: Dobromir Sośnierz wywołał burzę. Polityk jest oburzony: „Onet bezczelnie kłamie”

Przeczytaj również:  Komunikat Straży Granicznej. Nowe niepokojące doniesienia

źródło: Do Rzeczy

(Visited 1 624 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj