Joanna Scheuring-Wielgus odbyła rozmowę na antenie Radia Zet. Posłanka Lewicy użyła dosadnych słów na określenie relacji panujących między prezesem PiS, a posłami partii rządzącej.

Scheuring-Wielgus poddała krytyce sposób, w jaki lider Prawa i Sprawiedliwości traktuje posłów swojej partii:

— Ja mam wrażenie, że Jarosław Kaczyński tak zarządza tą partią, że każdą osobę w swojej partii traktuje jako przysłowiową szmatę od podłogi. Ci ludzie nie mają w ogóle kręgosłupów, swojego zdania. Robią dokładnie to, co on im każe w każdym momencie życia — oceniła parlamentarzystka Lewicy.

— Teraz już są tak uwikłani w ten układ pisowski, że nie mają wyjścia i idą w zaparte wszyscy — dodała.

W dalszej części dyskusji posłanka z Torunia przekonywała, dlaczego wyborca o konserwatywnych poglądach powinien oddać swój głos na Roberta Biedronia.

— Dlaczego w Polsce większość wyborców konserwatywnych miałoby głosować na Roberta Biedronia, a nie na przykład na Szymona Hołownię czy Władysława Kosiniaka-Kamysza? — spytała prowadząca.

— Robert Biedroń jest jedynym kandydatem, który mówi prawdę — odpowiedziała Scheuring-Wielgus.

Przeczytaj również: Patryk Jaki grzmiał do niemieckiej europoseł: „Która ustawa jest kagańcowa? Ta polska czy niemiecka?”

źródło: Radio Zet

(Visited 195 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jasnowidz Jackowski przekazał zagadkowe słowa o wiośnie: "Szkoda, że w tym roku przywitamy ją inaczej" [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here