Strona główna Polska Spór o długi Nowoczesnej. Ryszard Petru grozi Lubnauer pozwem

Spór o długi Nowoczesnej. Ryszard Petru grozi Lubnauer pozwem

4 min czytania
0
0
678
Ryszard Petru

Ryszard Petru stracił ostatnio cierpliwość i zaczął grozić swojej byłej koleżance Katarzynie Lubnauer. Ta wygryzła Petru „ze stołka” pozwem o naruszenie dóbr osobistych.

Polityk podsumował jej słowa wypowiedziane ostatnio w radiu RMF. Katarzyna Lubnauer zarzuciła byłemu przewodniczącemu partii, że zarządzał nią w sposób nierozważny. Podczas wyjaśnień dotyczących spłaty długu, jaki zaciągnęło ugrupowanie, padły mocne słowa.

Ryszard Petru odniósł się do zarzutów na portalu społecznościowym i przypomniał decyzję zarządu Nowoczesnej. Wygląda na to, że atmosfera między politykami staje się coraz bardziej burzliwa.

— Bardzo mi przykro, że Katarzyna Lubnauer nie miała świadomości, że zadłużenie trzeba obsługiwać, a pieniądze nie biorą się z nieba — pisał ironicznie.

Sprawa jednak na tym się nie zakończyła. Petru wysłał do swojej koleżanki pismo, w którym żąda, by ta zaprzestała rozpowszechniania podobnych opinii. Ponadto zagroził jej pozwem o ochronę dóbr osobistych. Wielu odebrało ten wpis na Twitterze jako ostrzeżenie dla wygłaszania publicznie tego typu słów.

źródło: nczas.com

Reakcja
Przeczytaj również:  Katarzyna Lubnauer o długach w Nowoczesnej: "Całkiem sporo udało nam się przez te dwa lata spłacić"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Piotr Krzemiński
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Kidawa-Błońska: „Facet z facetem nie może mieć dziecka”

Małgorzata Kidawa-Błońska aktywnie podróżuje po różnych miastach i spotyka się z sympatyka…