TVP

Szczere wyznanie dziennikarki TVP: „Szambo (…) Nigdy tego nie wybaczę. Od dawna chciałam to napisać”

Korespondentka TVP Info w Brukseli Dominika Ćosić napisała wyczerpujący wpis na temat hejtu, jaki dotyka ją w mediach społecznościowych ze strony sympatyków opozycji.

Dominika Ćosić rozpoczęła pracę korespondentki TVP W Brukseli w 2016 roku. Wcześniej związana była z „Wprost”, „Dziennikiem Gazetą Prawną” oraz „Dziennikiem Polskim”. Dziennikarka żali się, że od momentu współpracy z Telewizją Polską „wylewa się na nią szambo z chamskimi komentarzami”:

— Od dawna chciałam to napisać. Jak każda tzw osoba publiczna dostaję różnego typu komentarze. Po moim przejściu do TVP wylało się na mnie szambo z chamskimi komentarzami. I tak jest, choć w mniejszym natężeniu, do dzisiaj — informuje Ćosić na Twitterze.

— Żeby było jasne, to nie są oczywiście komentarze merytoryczne, polemizujące z np. moimi tezami czy poglądami. Nie. To głównie prymitywne wpisy odnośnie mojego wyglądu, pochodzenia (atakowano nawet mojego nieżyjącego ojca i tego nigdy nie wybaczę) i oczywiście seplenienie — mamy samych logopedów — utyskuje dziennikarka.

Ćosić zaznacza jednak, że ataki wymierzone w jej osobę są dla niej „motorem i motywacją do pracy”.

— Dzięki waszym „komentarzom” jestem silniejszym i twardszym człowiekiem niż 4 lata temu. Zatem from Brussels with love — podsumowuje swój wpis korespondentka.

Przeczytaj również: Bosak stanowczo: „Nie chcę, żeby w Polsce było tak, jak w Wielkiej Brytanii. To ustawianie się człowieka w roli Pana Boga”

źródło: Twitter

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these