Xtrfy

Limitowana edycja myszki Xtrfy M4 inspirowana kulturą uliczną

Xtrfy, szwedzki producent wysokiej jakości sprzętu dla graczy zaprezentował limitowaną edycję swojej ultralekkiej myszki. M4 Street jest inspirowana kulturą uliczną i streetwearem, a do sprzedaży trafi tylko 4 000 ponumerowanych egzemplarzy.

Od czasu premiery Project 4 w 2019 roku M4 stała się jedną najpopularniejszych lekkich myszek dla graczy. Model ten znalazł uznanie zarówno wśród recenzentów, jak i konsumentów. Dzisiejsza premiera wersji Street stanowi uzupełnienie całej serii M4 dostępnej oryginalnie w pięciu wersjach kolorystycznych.

– Edycja M4 Street jest inspirowana obuwiem sportowym i życiem w dużym mieście. Pomysł na jej powstanie zrodził się na w Nowym Jorku gdzie zorganizowaliśmy imprezę premierową Project 4, a konkretnie w 368. Uwielbiamy to miasto i chcemy wyrazić to uczucie poprzez limitowaną edycję naszej najlepszej myszki. Wiele osób w Xtrfy to tzw. sneakerheadzi, a niektórych można nawet nazwać kolekcjonerami – mówi Joakim Jansson, CEO w Xtrfy.

– Kultura jest tym co wyróżnia Nowy Jork. Xtrfy o tym wie i nowa M4 świetnie to oddaje. W dalszym ciągu to także najlepsza, ultralekka myszka w swojej cenie – dodaje Collin Cornwell, były Head of Gaming w 368.

M4 Street posiada takie same parametry techniczne jak pierwotne wersje M4. Zastosowano w niej najnowocześniejsze podzespoły, m.in. sensor Pixart 3389, który jest sercem lekkiej i bardzo wytrzymałej konstrukcji o wadze zaledwie 69 gramów.Limitowana edycja M4 Street zostanie wypuszczona do sprzedaży tylko raz. Na całym świecie dostępnych będzie jedynie 4 000 ponumerowanych egzemplarzy. Osoby zainteresowane zdecydowanie nie powinny zwlekać z zakupem.

Więcej informacji na temat M4 Street znajdziecie na stronie xtrfy.com/mice/m4-street oraz u lokalnych sprzedawców xtrfy.com/resellers.

Przydatne linki:
PRESSKIT
Xtrfy – oficjalna strona
Xtrfy M4 Street – prezentacja wideo wersja dłuższa / krótsza
Xtrfy na Facebooku
Xtrfy na Instagramie
Xtrfy na Twitterze

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these