Do internetu trafiło nagranie z Poznania, na którym uwieczniono niebezpieczną bójkę z udziałem ratownika medycznego. Jak donoszą media, agresywna kobieta rzuciła butelką w ratownika, a następnie wdała się z nim szarpaninę. Do akcji szybko włączyły się także inne osoby.

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego obiecała, że okoliczności tego zajścia zostaną dokładnie wyjaśnione. Szarpanina z udziałem ratownika medycznego miała miejsce na ulicy Podgórnej w Poznaniu w godzinach nocnych z soboty na niedzielę.

Na krótkim wideo widać, jak agresywna kobieta rzuca się w stronę ratownika, a ten ją odpycha. W efekcie uderza ona o witrynę sklepową.
Później doszło jeszcze do kolejnej sprzeczki z innym nerwowym mężczyzną. Po fakcie ratownik oddalił się w kierunku karetki.

Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez Polsat News wynika, że na miejsce zdarzenia, jeszcze przed całym zajściem ratownicy wezwali funkcjonariuszy policji. Miało stać się tak po tym, gdy po przybyciu na wezwanie zastali przy poszkodowanym leżącym na chodniku grupę agresywnych osób.

Śledczy aktualnie ustalają, czy ratownik sam padł ofiarą ataku. Jeżeli okaże się to prawdą, to napastnicy będą musieli odpowiedzieć za swoje czyny.

Przeczytaj również:  Rosjanin zaatakował wielbłąda. Zwierzę szybko się odpłaciło [WIDEO]

Zobacz również: Poseł Konfederacji bezlitosny dla opozycji: Przynosicie nam wstyd! [WIDEO]

źródło: YouTube.com

(Visited 305 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj