Janusz Korwin-Mikke podzielił się z użytkownikami Twittera przykrą wiadomością. Okazuje się, że syn polityka, 50-letni Krzysztof, który dodatkowo choruje na astmę jest hospitalizowany z powodu koronawirusa.

Szef Konfederacji w udostępnionym wpisie przyznał, że „histeria związana z trzecią falą bije rekordy”.

Janusz Korwin-Mikke poinformował na Twitterze, że jego syn jest hospitalizowany z powodu COVID-19. W tym samym poście lider Konfederacji przyznał, że „histeria związana z trzecią falą bije rekordy”.

— Nie kieruję się prywatą: mój Syn, Krzysztof (50 l., astma) leży w szpitalu na COViD — przekazał Janusz Korwin-Mikke na Twitterze. Dodatkowo w swoim wpisie opublikował wykresy dotyczące zachorowań.

Zobacz również: Szymon Hołownia o kryzysie w instytucji Kościoła: „Płakać po niej nie będę”

— W końcu 2020 umierało dziennie dwa razy tyle ludzi — i takich ruchów nie robiono — przypomniał polityk, a po chwili nawiązał do wystąpienia Krzysztofa Bosaka.

— Trzecia fala to hasło medialne. Jeśli mamy w tej chwili zachorowania, które są diagnozowane, to jest dalszy ciąg tej drugiej fali. Nie rozumiem, dlaczego kreowane jest to hasło medialne „trzeciej fali”, chyba po to, by jeszcze bardziej straszyć społeczeństwo — mówił w rozmowie z Polsatem News Bosak.

Przeczytaj również:  Kulisy odejścia gwiazdora "Świata według Kiepskich". Co dolegało Dariuszowi Gnatowskiemu?

Zobacz również: Jak zagłosuje PO? Nitras: „Nie jesteśmy frajerami”

Koronawirus zbiera coraz większe żniwa również w Polsce. Dzisiaj Ministerstwo Zdrowia przekazało informację o 17 260 nowych zakażeniach koronawirusem. To aż o 1560 osób więcej niż w środę w poprzednim tygodniu. W efekcie zachorowań zmarło 398 chorych.

— Tutaj troszeczkę widzimy jakby stabilizację tych nowych przypadków, dlatego trudno nam w tej chwili powiedzieć, jak ta epidemia w dalszym ciągu się potoczy. Robimy w tej chwili ruchy wyprzedzające, aby w dalszym ciągu kontrolować tę epidemię, myślę tu o łóżkach szpitalnych — mówił w Polsat News wiceszef MZ Waldemar Kraska.

źródło: radiozet.pl

(Visited 1 046 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj