Europosłanka Zielonych Sylwia Spurek słynie z tego, że lubi dzielić się ekomądrościami w mediach społecznościowych. Tym razem skomentowała słowa ministra rolnictwa Grzegorza Pudy, który napisał, co myśli o propozycji „piątki dla branży roślinnej”.

— Kupujmy mięso, mleko, nabiał, to pełne cennych składników odżywczych produkty. Powinny być w składzie każdej zdrowej diety. Zalecane zwłaszcza dla dzieci i młodz. Szczególnie polecam te od polskich rolników i producentów. Sylwia Spurek żyj i pozwól żyć innym — napisał minister rolnictwa Grzegorz Puda.

Zobacz również: Kinga Rusin atakuje Kościół i polityków: „Kościelni pe*ofile w więzieniu liczą chwile”

Wobec jego wypowiedzi nie mogła pozostać obojętna Sylwia Spurek, która wyszła również z inicjatywą spotkania przy obiedzie. Poprzez ten gest chciała przekonać ministra, że wegetariańskie i wegańskie jedzenie może być bardzo smaczne.

Zobacz również: Lempart nie zamierza się poddawać: „Sprawy w sądzie mnie nie powstrzymają”

— Panie Ministrze @GrzegorzPuda, weganie i weganki nie żywią się trawą i kamieniami. Zapraszam Pana po pandemii na niedzielny, wegański obiad. Zobaczy Pan, że można jeść i nie szkodzić, że wegańskie jedzenie jest nie tylko etyczne, ale i smaczne — napisała europosłanka Zielonych.

Źródło: tysol.pl

(Visited 436 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Polski związek górników wydał oświadczenie w sprawie Grety Thunberg. Padły ostre słowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here