Sylwester Marzeń z Dwójką śledziło mnóstwo widzów. W sieci wciąż nie brakuje komentarzy internautów komentujących głośną imprezę. Głos w tej sprawie zabrała piosenkarka Katarzyna Nosowska, która podczas wykonania utworu „Biełyje rozy” zauważyła pewien nietypowy szczegół.

Podczas Sylwestra marzeń z Dwójką w Zakopanem wystąpiły zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy sceny muzycznej. Wśród nich była Julija Belej-Iwaszkiw, która zaśpiewała ukochany przez wielu utwór „Biełyje rozy”.

Właśnie ten moment przykuł uwagę Katarzyny Nosowskiej. Wokalistka dostrzegła, że w czasie wykonania utworu na scenę wyszły tańczące białe misie.

– Wszystkiego, co najpiękniejsze dla Was, ale zwróćcie uwagę na to, że to piosenka „Biełyje rozy”, a tam są białe misie. Nie rozumiem… I dzisiaj mam tyle takich zdziwień, i pytam się Pawcia, dlaczego białe misie tańczą do piosenki „Białe róże”? – powiedziała na nagraniu opublikowanym na Instagramie.

Następnie wspomniała o dyskusji z własnym mężem na ten temat.

– A Paweł mówi, że może dlatego, że o Polsce się mówi, że to jest kraj białych niedźwiedzi, a my w Polsce nie możemy tak mówić o sobie, wiec mówimy, że Rosja to jest kraj białych niedźwiedzi – zaznaczyła Nosowska, która na koniec zwróciła się do internautów.

Przeczytaj również:  Kwaśniewski podzielił się informacją dotyczącą swojej emerytury. Takie świadczenie otrzymuje były prezydent

– A to jest sylwester, który wy nam kupiliście, a my wam. Wszystkiego najlepszego! – powiedziała artystka.

Zobacz również: Wałęsa zaapelował do Polaków i oznajmił, że pragnie powrotu Tuska: „Ja go popierałem, popieram i będę popierał” [WIDEO]

Zobacz również: Publicysta Łukasz Warzecha przeczuwa najgorsze: „To prawdopodobnie pogrzebie tę władzę”

źródło: YouTube.com

(Visited 392 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj