Prezydent Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda złożyli życzenia Polakom świąteczne życzenia.

– Pragniemy złożyć państwu życzenia błogosławionych, pełnych zdrowia Świąt Wielkanocnych. Niech w sercu każdego z nas zagości pokój, nadzieja, jedność i braterstwo – powiedział prezydent Andrzej Duda.

Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda przypomniała, że Wielkanoc w tym roku będzie zupełnie inna, ponieważ „w wielu polskich domach przebywają uchodźcy z walczącej o wolność Ukrainy”.

– Ufamy, że życzliwość i serdeczność, z jakimi zostali przyjęci, będą obecne również przy świątecznym stole, przynosząc im ulgę i pocieszenie. Wierzymy, że światło zwycięży nad mrokiem, że prawda, dobro i braterstwo zwyciężą nad złem – powiedziała pierwsza dama.

– Święta Zmartwychwstania Pańskiego przypominają o wydarzeniach, które dały początek chrześcijaństwu głoszącemu, że każdy człowiek jest naszym bliźnim i zasługuje na pomoc. A szczególnie osoby opuszczone, ofiary agresji i niesprawiedliwości – dodał prezydent.

– Dlatego niech te święta będą dla nas czasem nadziei i wytchnienia, otuchy i pokrzepienia. Niech rodzinna atmosfera tych dni doda Państwu nowych sił – życzyła para prezydencka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prezydent Zełenski ostrzega Kreml: „To będzie koniec negocjacji”

źródło: Twitter.com

(Visited 113 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj