Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski ostrzegł, że negocjacje z Rosją mogą skończyć się porażką.

– Zniszczenie ukraińskich obrońców w Mariupolu będzie końcem negocjacji – powiedział ukraiński prezydent. Ponadto ostrzegł w kwestii Mariupola.

– Mariupol może być jak dziesięć Borodzianek i chcę powiedzieć, że zniszczenie naszych wojskowych, naszych chłopców postawi kropkę we wszystkich negocjacjach – dodał Wołodymyr Zełenski, komentując przebieg negocjacji z Rosją, które po wyjściu na jaw masakry w Buczy utknęły w martwym punkcie.

Zełenski przypomniał, że Kijów nie zgadza się na handlowanie terytorium i ludźmi.

– I im więcej będzie Borodzianek, tym będzie trudniej – wskazał ukraiński przywódca.

Przypomnijmy, że w miejscowości Bucza zabito setki cywilów. Mordu tego dokonały wojska rosyjskie. 1 kwietnia mer Buczy Anatolij Fedoruk przekazał, że w masowych grobach pochowano 280 ciał zabitych osób. Mówi się nawet o 400 ofiarach, jednak dokładna liczba nie jest jeszcze znana.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski opublikował wstrząsający film, na którym widać bestialstwo rosyjskich żołnierzy. Poinformował, że strzelali oni do ludzi na ulicy oraz niszczyli ich domy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wicepremier Ukrainy: „Merkel powinna poprosić cały świat o przebaczenie”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mateusz Morawiecki: Niech te Święta Wielkanocne staną się duchowym źródłem, z którego będziemy czerpać wiarę w lepsze jutro [WIDEO]

źródło: pravda.com.ua, Twitter.com

(Visited 210 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Nikt ciebie nie słucha nędzna chazarska aktorzyno przesiedlani dalej do Polski swoich bandytów żeńskich męskich czy tych ledwo wyklutych bo właśnie o to chodzi a reszta to zasłona dymna impuls was zajebie wszystkich taki będzie koniec już tuż tuż my potomkowie Scytow Polańskich to wiemy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj