— Jeszcze miesiąc temu nie sądziłem, że coś takiego powiem — powiedział aktor Maciej Stuhr w wywiadzie dla Vogue.pl, odnosząc się tym samym do zbliżających się wyborów prezydenckich.

Maciej Stuhr w rozmowie z Aleksandrą Boćkowską (Vogue.pl) w odpowiedzi na pytanie o niewielką w ostatnim czasie agitację polityczną z jego strony, niechętnie poruszył wątek Prawa i Sprawiedliwości. Aktor znany z negatywnego stosunku wobec obozu rządzącego mówił między innymi o pandemii koronawirusa oraz przeprowadzonym w jej czasie głosowaniu korespondencyjnym.

— Poziom absurdu i zapalczywy pęd władzy do utrzymania jej i zagarnięcia każdego rodzaju rzeczywistości, doprowadza mnie do przekonania: „niech oni się w tym babrzą, jak chcą — wyznał celebryta.

— A nawet, choć jeszcze miesiąc temu nie sądziłem, że coś takiego powiem — niech Andrzej Duda wygra te wybory — powiedział aktor. Dodał następnie:

Niech wezmą pełną odpowiedzialność za kraj, za stan, w jakim on się znajdzie za pół roku, za rok — oznajmił.

Przeczytaj również: „Kury cierpią, znosząc jaja”. Rzecznik Praw Dziecka szydzi z Sylwii Spurek i jej aktywności w mediach: „A pani reklamuje majonez wege…”

źródło: Do Rzeczy

(Visited 1 141 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Tusk upomniał posłów PO: Jeśli ktoś nie głosuje, bo ma kiepskie wytłumaczenie...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj