propolski.pl: Staruszka o Tusku

Staruszka zniszczyła Tuska: „To jest łobuz! On by Polskę zniszczył” [WIDEO]

Mieszkanka mazowieckiej wsi zaatakowała byłego premiera Donalda Tuska. Podkreśliła, że polityk tak ją denerwuje, że „nie może na niego patrzeć”.

– Donald Tusk to jest łobuz. On by Polskę zniszczył, a ja się cieszę, że PiS daje na małe dzieci – powiedziała starsza pani.

Przypomniała również, że za czasów rządów PO-PSL, kiedy szefem rządu była Ewa Kopacz, emerytka miała jedynie „75 groszy podwyżki”.
Dziennikarz wówczas odparł, że to prawda, że teraz dają większe podwyżki. Dodał, że wciąż jest bardzo drogo z racji wysokiej inflacji.

– A gdzie nie ma drogo? Za granicą nie jest drogo? A za Tuska nie drożało? Czy ja słyszałam kiedykolwiek od kogoś z PO, żeby coś powiedział o Bogu? Nie słyszałam, a Kaczyński zawsze się modli. I co oni chcą od tego rządu? – pytała starsza pani.

– Przepraszam, ale już taka jestem, jak się zdenerwuję. To jest łobuz, on by Polskę zniszczył, a ja się cieszę, że PiS daje na małe dzieci. Niech mnie PiS nie podwyższa, tylko niech da na małe dzieci, niech ta nasza Polska rośnie zdrowa i ładna – dodała kobieta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gargantuiczne ceny nad morzem i w Krakowie. Dziennikarka pokazała zdjęcia

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Donald Tusk: To są znaki nadziei, że zło nie musi zwyciężać

Tusk zaorany

Hit ‼️🚜🚜😍😍

Opublikowany przez Anka Polska Piątek, 29 kwietnia 2022

źródło: Twitter.com, propolski.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these