Jeden z twórców internetowych opublikował kolejne nagranie, na którym starszy wyborca PiS-u opowiedział, jak fantastycznie funkcjonuje mu się w Polsce. Nie szczędził przy tym przykładów z życia wziętych.

— Jak się panu żyje za PiS-u? Lepiej, jak za Platformy? — zapytał prowadzący sondę, badając, co w rzeczywistości zmieniło się w ostatnich latach.

— Lepiej. Dużo lepiej. Praca jest, wszystko jest. Pomagają młodym rodzinom, widzi Pan, jak wszystko się rozwija? — pytał zadowolony mężczyzna.

— A za Platformy wszystko wyprzedane, zakłady, po prostu wszystko — dodał, mówiąc, jak wiele za czasów rządów PO poszło w obce ręce.

Na kolejne pytanie, jak radzi sobie prezydent Andrzej Duda, przechodzień odparł: „Zajebiście jest!”. Podobne zdanie wyraził, jeśli chodzi o premiera Mateusza Morawieckiego.

Ponadto odniósł się do kwestii wpuszczania imigrantów na teren Polski, stwierdzając, że jest to „choroba i nieszczęście”. Komentując kwestię cen w sklepach, podsumował, że wszystko jest w najlepszym porządku, tymczasem wielu z nas obserwuje, że produkty coraz bardziej drożeją. Co zaskakujące, mężczyzna ocenił negatywnie działalność ojca Rydzyka, mówiąc, że „jest pod psem”.

Zobacz również: Komisarz UE stanęła po stronie Polski: „Nie możemy okazać słabości wobec Łukaszenki”

Zobacz również: Trzaskowski skomentował propozycję Donalda Tuska: „To jest nelson założony PiS-owi”

mężczyzna zadowolony z PIS, ale nie z Rydzyka

Mężczyzna zadowolony z PIS, ale nie z Rydzyka

Opublikowany przez Yanek Środa, 29 września 2021

Źródło: Facebook.com

(Visited 732 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj