Coraz większa liczba Polaków sprzeciwia się narzucanym obostrzeniom i nie zamierza ich przestrzegać. Wielu z nich twierdzi, że sama pandemia nie istnieje i powołuje się na wiele przykładów z życia wziętych.

W Internecie pojawiło się nagranie, na którym starsza pani w bezlitosny sposób rozprawia się z dezinformacją ws. koronawirusa. Nie przebiera przy tym w słowach.

— Ja nie noszę, bo stwierdzam, że to jest wyolbrzymianie tego wszystkiego. Nie noszę, ponieważ nie. Ja mam astmę, nie noszę i koniec — powiedziała starsza pani, odpowiadając tym samym na pytanie dziennikarza.

— Nie będę nosiła — powtórzyła twardo.

— Według rodziny, według znajomych, nikt nie miał koronawirusa, a jeśli ktoś miał, to miał choroby współistniejące i mnie to się wydaje, że oni biorą pieniądze za to, żeby stwierdzić, że to jest koronawirus — podkreśliła starsza pani, a po chwili wymieniła negatywne skutki noszenia maseczek.

Zobacz również: Hołownia poszukuje prezydenta Dudy: „Gdziekolwiek Pan się ukrywa, proszę się ujawnić”

Wszystko wskazuje na to, że Polakom przestaje odpowiadać obecny stan rzeczy i na własną rękę szukają odpowiedzi na nurtujące pytania. Od soboty 10 października Polska znalazła się w żółtej strefie. Pomimo tego, że wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić do braku maseczek, teraz na nową muszą je zakładać — nie tylko podczas zakupów czy podróżowania autobusem, ale również na otwartej przestrzeni.

Starsza Pani MIAŻDŻY dezinformację ws. pandemii. 👎😷😉

Starsza Pani niemiłosiernie rozprawia się z dezinformacją ws. pandemii i kagańcami. BRAWO! Proszę mi przesłać swój adres i wysyłam bukiet kwiatów z bombonierą.😉✌️🇵🇱👎😷

Gepostet von Marcin Rola-MIKROBLOG am Mittwoch, 14. Oktober 2020

źródło: Facebook.com

(Visited 2 497 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj