Dziennikarz sportowy, bloger oraz komentator Krzysztof Stanowski w swoim najnowszym video-felietonie dla Kanału Sportowego podjął temat ataków feministek na aktorkę Barbarę Kurdej-Szatan.

Stanowski odniósł się do ataków „queerowych feministek” na celebrytkę Barbarę Kurdej-Szatan, która podczas wakacji na Zanzibarze robiła sobie zdjęcia z lokalną, uśmiechniętą ludnością. To właśnie uśmiech obecnych na zdjęciach ludzi stał się podstawą do hejtu w kierunku aktorki.

Pani Anna z queerowego feminizmu. Musiałem googlować, co to jest queer… Nie polecam wam tego googlować powiedział Stanowski.

Barbara Kurdej-Szatan wstawia takie zdjęcia i mówi „rodzice są szczęśliwi, dzieci są szczęśliwe”! A tak w ogóle hakuna matata! To nie jest okej! Redukowanie osób do tylko dobrych emocji i przedstawianie ich jako osób, które się nie martwią i cieszą życiem, jest dehumanizujące i bagatelizujące problemy tamtych społeczności! Powiela to kolonialną dynamikę! Egzotyfikuje społeczność! Polecam się doedukować w obszarze kolonializmu, syndromu białego wybawcy i białego przywileju! przeczytał wpis Pani Anny z queerowego feminizmu.

Czy jak oni są uśmiechnięci i my to w jakikolwiek sposób damy na zdjęciu to odbieramy im człowieczeństwo? (…) W każdym razie wychodzi na to że jak się zrobi zdjęcie i on nie daj Boże będzie uśmiechnięty, to będzie „dehumanizujące” mówił prześmiewczo dziennikarz Kanału Sportowego, uznając zarzuty skrajnej lewicy za absurdalne i irracjonalne.

Przeczytaj również:  Nie żyje znany dziennikarz. Odszedł nagle w wieku 44 lat

(…) powinniśmy go poprosić by był smutny. Bądź smutny. Masz być smutny. Nie możesz się cieszyć. Jesteś smutny drwił z tekstu blogerki Pani Anny z queerowego feminizmu.

Przeczytaj również: Dzieci nie nosiły maseczek w szkole. Na rodziców nasyłano policję, a teraz trafią do sądu: „Demoralizacja”

Przeczytaj również: Onet: Nowy poseł dołączy dzisiaj do Hołowni. To były komentator sportowy

źródło: Tysol

(Visited 1 639 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj