Agata Młynarska postanowiła skomentować odejście Marzeny Rogalskiej z TVP. Dziennikarka przed wieloma laty została zwolniona z telewizji publicznej, więc potrafi wczuć się w tę sytuację. Szczególnie że doskonale pamięta zachowanie swoich kolegów z Woronicza.

Młynarska dała więc koleżance, która po 12-latach zdecydowała się odejść z TVP dobrą radę.

Gwiazda telewizji prowadziła szereg programów m.in. „Dzieciaki górą”, „Przygarnij mnie”, „To był rok”, „Gotowi do gotowania. Start!”. Od 2009 roku była również prowadzącą „Pytania na śniadanie”, gdzie występowała razem z Tomaszem Kammelem.

Odejście prezenterki wywołało wiele emocji, które przejawiły się za sprawą licznych komentarzy w mediach. Za Rogalską wstawiło się mnóstwo gwiazd i aktorów m.in.: Basia Kurdej-Szatan, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Paulina Krupińska, Joanna Racewicz, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Gąsowski, czy Daniel Kuczaj.

Zobacz również: Kolejna mutacja koronawirusa. Odkryli ją naukowcy z Finlandii

Do sprawy odniosła się także Agata Młynarska, która złożyła Rogalskiej gratulacje, przy okazji wspominając czasy, gdy to ona sama żegnała się z telewizją. Władze zdecydowały się zwolnić dziennikarkę rzekomo w ramach odmładzania całej kadry. Młynarska pamięta więc, jak zachowano się wobec niej.

— Rok 2011- Róże Gali. Otrzymuję statuetkę w kategorii „Debiut roku” za portal onaonaona, który stworzyłam z myślą o kobietach dojrzałych. Odchodząc po raz pierwszy z TVP usłyszałam w wieku lat 40, że jestem już za stara. Ale to była tylko wymówka, rzecz dotyczyła poważniejszych zmian, które szykowano w TVP w 2006 — wyjawiła Agata Młynarska.

Przeczytaj również:  Prokuratura postawiła zarzuty Scheuring-Wielgus. Posłanka nie przyznaje się do winy

Zobacz również: Francuski naukowiec wprost: „Pandemii koronawirusa nie uda się opanować przed latem 2022 roku”

— Po odejściu zamilkł mój telefon. Z dnia na dzień znaleziono za mnie zastępstwo, także w „Pytaniu na śniadanie”, które tworzyłam i prowadziłam od pierwszego wydania. Koledzy zapomnieli o moim istnieniu. Na szczęście nie wszyscy. Kiedy odbierałam statuetkę „Róża Gali” podczas transmisji w TVP2, w Teatrze Polskim, u boku wielkich osobowości teatru, literatury, kina i tv, otrzymałam także mnóstwo gratulacji i zachwytów od tych kolegów zatrudnionych w TVP, którzy przypomnieli sobie o mnie, gdy stałam w blasku fleszy. Gratulowali, mówiąc, że zawsze we mnie wierzyli, że chętnie zatrudniliby się u mnie, albo przeszli do Polsatu, w którym byłam Szefową Nowych Projektów — wspomniała gwiazda na koniec życząc Rogalskiej siły i wytrwałości.

— Marzeno, nie miej złudzeń. Idź swoją drogą i rób swoje. Trzymam za Ciebie kciuki! Bądź różą — nie tylko Gali — dla samej siebie! — napisała.

źródło: radiozet.pl

(Visited 1 175 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj