Najnowszy sondaż United Survey Company dla „DGP” i RMF FM nie pozostawia złudzeń. Andrzej Duda wciąż jest niekwestionowanym liderem w wyścigu o fotel prezydencki. Zaskakujący wynik osiągnął natomiast Krzysztof Bosak.

Okazuje się, że zagłosowałoby na niego 42,7 proc. Polaków. Prawdziwą niespodzianką sondażu jest jednak Krzysztof Bosak. Gdyby wybory odbyły się już teraz, zwyciężyłby obecny prezydent Andrzej Duda. Na drugim miejscu znalazła się Małgorzata Kidawa-Błońska z wynikiem 16,6 proc., a tuż za nią Władysław Kosiniak-Kamysz z 8,7 proc. głosów.

Kolejne miejsce zajął Krzysztof Bosak, który wyprzedził nawet Roberta Biedronia (5,7 proc) oraz Szymona Hołownię (2,9 proc.). Bosak w najnowszym sondażu zdobył 6,6 proc. poparcia ankietowanych. 17 proc. badanych stwierdziło, że nie ma jeszcze przekonania, na kogo odda swój głos.

Wydaje się więc, że Konfederacja jest prawdziwym zaskoczeniem i nową siłą prawej strony politycznej. Eksperci są zdania, że to ugrupowanie może stale zyskiwać poparcie, dzięki przekazywaniu spójnego i konkretnego programu.

źródło: wprost.pl

(Visited 127 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  „Obecnie zajmuje się dezinformowaniem Polaków”. Bosak dosadnie podsumował Morawieckiego [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj