Kaczyńskiego

Nitras próbował zaczepić Kaczyńskiego. Mocna riposta szefa PiS: ” Ja wiem, że ja jestem z wolnej Polski a z zaboru Pan, to widać.”

Podczas posiedzenia Sejmu poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras postanowił odezwać się do Jarosława Kaczyńskiego. Między obydwoma politykami wywiązała się krótka, aczkolwiek złośliwa wymiana zdań zarejestrowana przez kamery.

W trakcie przerwy między obradami wyjątkowo aktywny Nitras zwrócił się do Kaczyńskiego:

— Panie Prezesie, jak Polak z Polakiem… ja z zaboru Pruskiego, Pan… A Pan wie Panie Prezesie, ze mam książkę z dedykacją… — mówił Nitras do prezesa PiS, siląc się na rozbudzenie wspomnień z początku lat 90-tych, kiedy to jako początkujący polityk Porozumienia Centrum współpracował w kampanii wyborczej formacji lidera PiS.

Jarosław Kaczyński, poirytowany zaczepką odpowiedział:

Ja wiem, że ja jestem z wolnej Polski a z zaboru Pan, to widać — odwdzięczył się szybko lider Prawa i Sprawiedliwości.

Wydarzenie zarejestrowały sejmowe kamery. Nagraniem podzielił się z internautami dziennikarz TVP Info Michał Rachoń. Krótki klip natychmiast wywołał poruszenie w mediach społecznościowych.

Przeczytaj również: Minister zdrowia Łukasz Szumowski został nazwany tchórzem. Ostro odpowiedział Kidawie-Błońskiej

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these