Strona główna Polska Nitras próbował zaczepić Kaczyńskiego. Mocna riposta szefa PiS: ” Ja wiem, że ja jestem z wolnej Polski a z zaboru Pan, to widać.”

Nitras próbował zaczepić Kaczyńskiego. Mocna riposta szefa PiS: ” Ja wiem, że ja jestem z wolnej Polski a z zaboru Pan, to widać.”

2 min czytania
0
1
18,433
Kaczyńskiego

Podczas posiedzenia Sejmu poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras postanowił odezwać się do Jarosława Kaczyńskiego. Między obydwoma politykami wywiązała się krótka, aczkolwiek złośliwa wymiana zdań zarejestrowana przez kamery.

W trakcie przerwy między obradami wyjątkowo aktywny Nitras zwrócił się do Kaczyńskiego:

— Panie Prezesie, jak Polak z Polakiem… ja z zaboru Pruskiego, Pan… A Pan wie Panie Prezesie, ze mam książkę z dedykacją… — mówił Nitras do prezesa PiS, siląc się na rozbudzenie wspomnień z początku lat 90-tych, kiedy to jako początkujący polityk Porozumienia Centrum współpracował w kampanii wyborczej formacji lidera PiS.

Jarosław Kaczyński, poirytowany zaczepką odpowiedział:

Ja wiem, że ja jestem z wolnej Polski a z zaboru Pan, to widać — odwdzięczył się szybko lider Prawa i Sprawiedliwości.

Wydarzenie zarejestrowały sejmowe kamery. Nagraniem podzielił się z internautami dziennikarz TVP Info Michał Rachoń. Krótki klip natychmiast wywołał poruszenie w mediach społecznościowych.

Przeczytaj również: Minister zdrowia Łukasz Szumowski został nazwany tchórzem. Ostro odpowiedział Kidawie-Błońskiej

źródło: Do Rzeczy

Reakcja
14
Przeczytaj również:  Korwin-Mikke przeciwny akcyzie. Stwierdził, że alkoholicy nie zdołaliby przepić całej wypłaty, gdyby wódka była po 2 zł
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Gasiuk-Pihowicz atakuje sędzię Manowską i prezydenta Dudę: Ćwierćprezes, ćwierćprezydent

Posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz zabrała głos w sprawie decyzji prezydenta Andrzeja Dudy…