Coraz więcej znanych osób i polityków „łapie” koronawirusa i musi mierzyć się ze skutkami zakażenia. Okazuje się, że kolejnym po Przemysławie Czarnku, który również otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa jest Krzysztof Śmiszek.

— Mam pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Czuję się dobrze oprócz lekkiego bólu gardła — wyznał poseł Lewicy. Jeżeli chodzi o partnera polityka, Roberta Biedronia, na razie wszystko jest w porządku.

Europoseł Wiosny na ten moment ma negatywny wynik na obecność koronawirusa. W rozmowie z PAP przyznał, że nie miał jeszcze okazji widzieć się z Krzysztofem ze względu na ciągłe wyjazdy.

Zobacz również: Koronawirus: Nowe obostrzenia od soboty i nawet 30 tys. kary. Sprawdź, co cię czeka

— Drodzy, Drogie! Wirus nie wybiera. A i licho nie śpi. Dziś kolejna ogromna liczba zakażeń, w tym, niestety, jedno moje. Czuję się dobrze, trochę jak lekkie przeziębienie. Stosuję się do procedur. Dbajcie o siebie i nie wierzcie koronasceptykom! P.S. Robert zdrowy, odizolowany 🙂 — napisał poseł Lewicy.

źródło: wpolityce.pl

(Visited 665 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Dziesiątki zdesperowanych pacjentów w Legionowie. Co miesiąc koczują przed kliniką. Tak wygląda NFZ w Polsce [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj