Sławomir Mentzen był gościem na antenie TVP Info i zażądał rozliczenia polityków PiS. Zauważył, że jeśli chodzi o ilość zgonów w Polsce w 2020 roku, był to tragicznie wysoki wynik.

— W 2020 roku zmarło w Polsce, 75 tysięcy osób więcej niż powinno. Jesteśmy na 2 miejscu w Europie pod kątem nadmiarowej liczby zgonów —mówił Mentzen, wymieniając osoby takie jak premier Morawiecki, minister Niedzielski czy Szumowski.

— Nasz rząd działa w tym roku całkowicie tragicznie. I to kiedyś oczywiście trzeba rozliczyć. Ludzie w rodzaju pana Niedzielskiego, Morawieckiego, Szumowskiego powinni być rozliczeni, chociażby za to. Do tego za nielegalne działania — kontynuował polityk.

Zobacz również: Stuhr ma wszystkiego dość? „Może trzeba rzucić ten kraj i wyjechać w cholerę”

Wyjaśnił, że Konfederacja rozpoczęła zbiórkę pod obywatelskim projektem ustawy „Otwieramy Gospodarkę”, która będzie miała za zadanie zebrać ponad 100 tysięcy podpisów.

—Takim slajdem nie można też kogoś zamknąć przymusowo w domu, ogłosić godziny policyjnej i te wszystkie nielegalne działania powinny być rozliczone — mówił Mentzen.

Zobacz również: Bohdan Łazuka nie ma pracy ani pieniędzy: Egzystuję z resztek zasobów

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

— Dzisiaj rano widziałem badanie z Niemiec, pokazujące gdzie dochodzi do faktycznych zakażeń i okazuje się, że restauracje i hotele to jest margines marginesu. Do zakażeń na ogół dochodzi w domach oraz w miejscach pracy. W związku z czym, gdyby bazować na tym, gdzie ludzie rzeczywiście chorują, trzeba by było zamknąć wszystkie mieszkania i miejsca pracy, do czego mam nadzieję, nigdy nie dojdzie — podsumował Mentzen.

Wczoraj rano w TVP po raz kolejny próbowałem prostować rządową propagandę. Zapraszam do obejrzenia.

Opublikowany przez Sławomira Mentzena Czwartek, 28 stycznia 2021

źródło: pantarhei24.com

(Visited 1 402 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj