Pandemia koronawirusa daje się we znaki wielu aktorom i celebrytom, którzy są bardzo zmęczeni trwającymi niemal rok obostrzeniami. Do grona niezadowolonych dołączyła Katarzyna Skrzynecka, która poinformowała, że otrzymała maila z zaskakującą wiadomością.

Skrzynecka dowiedziała się, że teatr, w którym występuje, będzie zamknięty praktycznie do końca kwietnia. Dla aktorki to bardzo przykre wieści, więc dała wyraz swoim emocjom w mediach. Następnie odniosła się do najnowszych doniesień dotyczących pandemii.

— Newsów telewizyjnych zgroza słuchać — festiwal hejtu i frustracji… czasem nawet najbardziej kulturalny optymista nie da rady nie powiedzieć „ku*wa… — napisała aktorka.

Zobacz również: Wydało się! Kolejna osoba zaszczepiona na COVID-19 poza kolejką: „To był zupełny przypadek”

Nie ma jednak pewności, o co dokładnie jej chodziło. Wprowadzony przez rząd lockdown to sytuacja z pewnością ciężka i przytłaczająca. Wielu przedsiębiorców musiało zamknąć swoje biznesy, a artyści zostali pozbawieni możliwości zarobkowania. W internecie nie brakuje więc gorzkich słów krytyki pod adresem PiS-u, który obwiniany jest o wszelkie zło. W Polsce natomiast trwa akcja szczepień, a obecnie podlega im grupa 0, czyli personel medyczny. Doszło jednak do wybuchu afery po tym, gdy poza kolejnością zaszczepiono na WUM kilkanaście znanych osób.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 2 394 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Gość TVP: "Żeby żyć normalnie, to trzeba się zaszczepić (...) nawet 3 i 4 dawką" [+WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj