Poseł Janusz Korwin-Mikke zabrał głos na sejmowej Komisji Zdrowia. Poseł Konfederacji nie szczędził słów krytyki i nazwał rządzących mordercami. W drugiej części wystąpienia wygarnął PiS-owi, jak również opozycji istnienie ustroju niewolniczego.

W spotkaniu oprócz parlamentarzystów brał udział minister zdrowia Adam Niedzielski.

— Jesteście mordercami! Powiedzmy to jasno, wy zabijacie ludzi! — wygarnął rządowi PiS.

Drugie spotkanie sejmowej Komisji Zdrowia, tyczyło się spraw fundamentalnych, dotyczących różnic między partią wolnościową i partiami okrągłostołowymi.

Janusz Korwin-Mikke wypowiedział się o szczepieniach w takich słowach: Połowa Polaków nie chce się szczepić, bo nie wierzy wam po prostu. Nie wierzy, bo jesteście niewiarygodni — powiedział.

— Różnica polega na tym, że Wy żyjecie w państwie opiekuńczym, krótko mówiąc ustroju niewolniczym, i Wy uważacie, że macie prawo szczepić niewolników. Opozycja też tak uważa — kontynuował poseł Konfederacji.

Zobacz również: Skrzynecka wściekła jak nigdy: Nie da rady nie powiedzieć „ku*wa”

— Pani Zawisza powiedziała, że trzeba wszystkich wyszczepić. Wyszczepić to można sobie bydło, a nie ludzi — podkreślił poseł Konfederacji.

Wypowiedź ta spotkała się, jak wiele poprzednich z wyjątkowym oburzeniem przewodniczącego Tomasza Latosa.

Poseł PiS tak się obruszył, że aż odebrał Korwin-Mikkemu głos.

— Konkretnie, po nazwisku, kto podejmował decyzję o kupieniu szczepionki od firmy, która była skazana za skorumpowanie środowiska lekarskiego i firmy, która robiła nielegalne doświadczenia, które kosztowały życie tysięcy ludzi w Nigerii? — zdążył zapytać lider Konfederacji.

Janusz Korwin-Mikke na dzisiejszej komisji zdrowia ws. szczepień na Covid-19!

Janusz Korwin-Mikke na dzisiejszej komisji zdrowia ws. szczepień na Covid-19 nie miał litości dla rządzących i opozycji totalnej. Bez poprawności politycznej, fakty i cała bolesna prawda powiedziana ministrom Niedzielskiemu i Dworczykowi prosto w oczy! „Te wszystkie lockdowny były całkowicie niepotrzebne. W wyniku waszych działań umiera miesięcznie 16 tysięcy ludzi więcej nie z powodu Covid-19! Powiedzmy jasno, jesteście mordercami! I niech ta opozycja totalnie nie mówi nic, bo ona zachęcała rząd, żeby jeszcze więcej robić. Pani z Lewicy uważa, że można wszystkich wyszczepić. Wyszczepić to można bydło, a nie ludzi! Połowa Polaków nie chce się szczepić, bo uważa, że eksperci są na żołdzie koncernów farmaceutycznych a wam nie wierzą, nie ufają. Konkretnie po nazwisku – kto podejmował decyzję o kupieniu szczepionki od firmy, która była skazana za skorumpowanie środowiska lekarskiego?!”

Opublikowany przez Konfederacja Wtorek, 5 stycznia 2021

źródło: nczas.com

(Visited 1 142 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj