propolski.pl: Kobieta skrytykowała działania władzy. Marszałek Terlecki: jest pani kretynką [WIDEO]

Kobieta skrytykowała działania władzy. Marszałek Terlecki: jest pani kretynką [WIDEO]

Marszałek Ryszard Terlecki w mocnym tonie odpowiedział kobiecie, która oskarżyła rząd PiS o złe traktowanie kobiet w Polsce. Gdy spotkała polityka w galerii handlowej, nie mogła powstrzymać emocji.

Krótkie nagranie, na którym uwieczniono wymianę zdań między wicemarszałkiem Sejmu Ryszardem Terleckim a jedną z kobiet robiącą zakupy, szybko obiegło media.

— Chciałabym tylko powiedzieć, że to, co się dzieje w kraju, co robicie kobietom, to jest po prostu karygodne — powiedziała kobieta, która podeszła do Terleckiego w galerii handlowej.

— Jest pani kretynką — odparł bez ogródek polityk.

Filmik ujrzał światło dzienne za sprawą posłanki KO Barbary Nowackiej, która nie kryła swojego oburzenia.

— PiSowska arogancja i chamskie zachowanie w stosunku do kobiet. Wicemarszałek Ryszard Terlecki rozmawia z panią Magdą z Krakowa i jej siostrą. Szokujące — napisała parlamentarzystka.

Wideo szybko skomentowali internauci, a także wielu polityków opozycji.

— Czy matce i córce zmarłej kobiety w 22 tyg. ciąży też Pan tak powie? Tak się składa, że kretyni zasiadają w TK i wydają wyroki skazujące takie kobiety jak my na śmierć — zapytała Kinga Gajewska z Koalicji Obywatelskiej.

Zachowanie marszałka nie spodobało się także koalicjantom Prawa i Sprawiedliwości z partii Gowina.

— Czy naprawdę ktoś jest zdziwiony, że Ryszard Terlecki zachował się jak prymityw? Większym zaskoczeniem byłoby, gdyby nikogo nie obraził – napisał Jan Strzeżek z Porozumienia.

Do całej sprawy odniósł się również Roman Giertych, który napisał krótko: — Panie Terlecki, ale z ciebie cham — stwierdził.

Zobacz również: Donald Tusk postawił warunek pozostałym ugrupowaniom opozycyjnym. Hołownia zgasił go jednym memem

Zobacz również: Kurdej-Szatan wpadła w szał i wyzwała Straż Graniczną: „K*rwa!!! Mordercy!!! Wciąż chcecie takiego rządu?”

Źródło: DoRzeczy, Onet.pl, Twitter.com

About the Author

One thought on “Kobieta skrytykowała działania władzy. Marszałek Terlecki: jest pani kretynką [WIDEO]

  1. ci ludzie są już poza argumentacją, stali się sektą tvn. Oni nie usłyszą niczego, bo są zaprogramowani na nie słyszenie. Żadne argumenty nie dotrą, można co najwyżej im powiedzieć, że są kretynami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these