propolski.pl: Cezary Żak i jego skandaliczne zachowanie

Skandaliczne zachowanie Cezarego Żaka: „Który z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem”

Dziennikarze przyłapali Cezarego Żaka, jak palił folię, styropian i plastik. O zachowaniu aktora szybko zrobiło się bardzo głośno w mediach.

Aktor nie przyznał się jednak do winy i skwitował, że wiele osób postępuje w podobny sposób. Cezarego Żaka kojarzymy z wielu produkcji komediowych, a najbardziej z roli Karola Krawczyka z „Miodowych lat”. Do sieci trafiły teraz zdjęcia, na których widać, jak aktor rozpala ognisko i wrzuca do niego rozmaite materiały.

Dziennikarze usiłowali skontaktować się z Żakiem w tej sprawie, jednak aktor nie zamierzał rozmawiać o tym, co zrobił.

— Bez komentarza — podsumował krótko.

Po pewnym czasie przerwał jednak milczenie i opublikował post na Facebooku.

— Który z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem — napisał gwiazdor „Miodowych lat”.

Informacja o zachowaniu aktora błyskawicznie obiegła media. O wszystkim dowiedzieli się nawet przedstawiciele rządu, a niektórzy z nich nie kryli oburzenia. Chociażby Jacek Ozdoba z Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

— Zgodnie z art. 191 ustawy o odpadach za takie zachowanie grozi kara grzywny lub areszt. Zgłosiłem sprawę do właściwych organów. Ponadto za zaśmiecanie podwyższamy kary. Wstyd, Panie Żak! W ramach pokuty proszę o nagłośnienie nowych kar! — napisał wiceminister.

Niedawno pisaliśmy o tym, jak 60-letni Cezary Żak gościł u Kuby Wojewódzkiego. Aktor obwieścił, że już niedługo zakończy swoją karierę aktorską.

— Zapowiedziałem Krystynie Jandzie, że będę u niej grać maksymalnie 10 lat. Napracowałem się z aktorami starszymi ostatnimi laty. Widzę, ile tych starszych aktorów kosztuje uprawianie zawodu. Nie chciałbym tego przeżywać — powiedział Cezary Żak u Wojewódzkiego. Więcej na ten temat tutaj.

KTÓRY Z WAS JEST BEZ GRZECHU NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM

Opublikowany przez Cezary Żak Czwartek, 5 maja 2022

źródło: Facebook.com, propolski.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these