propolski.pl: Cezary Żak kończy karierę aktorską. Zdradził tajemnicę "Rancza"

Cezary Żak kończy karierę aktorską. Zdradził tajemnicę „Rancza”

Cezary Żak był gościem Kuby Wojewódzkiego i w czasie rozmowy obwieścił, że niedługo kończy swoją karierę aktorską. 60-letni aktor przyznał, że już niebawem będzie chciał pożegnać się z zawodem.

Cezarego Żaka możemy obecnie oglądać na scenie Och Teatru, jednak już wkrótce przejdzie on na emeryturę. Dlaczego podjął taką decyzję? Jak się okazuje, mogła wpłynąć na nią obserwacja starszych kolegów po fachu.

— Zapowiedziałem Krystynie Jandzie, że będę u niej grać maksymalnie 10 lat. Napracowałem się z aktorami starszymi ostatnimi laty. Widzę, ile tych starszych aktorów kosztuje uprawianie zawodu. Nie chciałbym tego przeżywać — powiedział Cezary Żak u Wojewódzkiego.

Dalsza część rozmowy dotyczyła popularnego serialu „Ranczo”. Żak wciela się w nim w dwie postaci: proboszcza Piotra Kozioła i jego brata Pawła, który sprawował stanowisko wójta. Aktor nie krył swojego rozczarowania i faktu, że został wyrzucony z produkcji.

— Ja się nie dziwię, że ciebie z tego „Rancza” wyrzucili, i to dwa razy — skwitował Wojewódzki, nawiązując do podwójnej roli, którą odgrywa Żak.

— To prawda, to prawda — przyznał aktor.

„Ranczo” to z pewnością kultowy serial TVP, który jest produkowany od 2006 roku. Dziesiąty ostatni sezon został premierowo wyemitowany w 2016 roku. Od tamtej pory nie stworzono żadnej nowej serii. Temat ten był poruszany wielokrotnie, jednak rozmowy nie przyniosły pozytywnych skutków.

W listopadzie 2018 roku odszedł autor scenariusza Andrzej Grembowicz, a w lutym 2020 Paweł Królikowski, który grał Kusego.

Serwis Wirtualnemedia.pl przekazał, że Telewizja Polska kontynuowała rozmowy z jego producentem Maciejem Strzemboszem.

— Negocjacje obejmują dwa nowe projekty na bazie 'Rancza’, choć prawdopodobnie nie ma mowy o nakręceniu pełnego, jedenastego sezonu serialu — poinformowano.

Zobacz również: Polska zremisowała z Anglią. Szymański bohaterem meczu! [WIDEO]

Zobacz również: Korwin-Mikke podsumował sytuację Gowina: Gdyby był samurajem, pozostałoby mu tylko seppuku

źródło: DoRzeczy.pl, Program TV, plejada.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these