propolski.pl: Michał Szpak wyznał prawdę o swojej orientacji

Michał Szpak wyznał całą prawdę na temat swojej orientacji. Będziecie zaskoczeni!

Michał Szpak to z pewnością kontrowersyjny artysta, który wzbudza powszechną ciekawość. Wiele razy zastanawiano się nad jego orientacją, cały temat owiany był jednak tajemnicą.

Zastanawiano się nawet, czy gwiazdor nie jest przypadkiem homoseksualistą lub transwestytą. Jak się okazuje prawda jest zupełnie inna.

Do wątpliwości w tym temacie przyczynił się z pewnością kontrowersyjny wizerunek artysty, który często maluje się i nosi barwne stroje.

Ostatnio wystąpił nawet w kampanii reklamowej promując różnego rodzaju produkty do włosów. To właśnie przez wygląd Szpaka przez wiele lat postrzegano go jako geja.

— Choć Michał nosi damskie fatałaszki, maluje się, a na scenie zachowuje się jak transwestyta, to zapewnia, że jego wizerunek nie przekłada się na jego seksualność. Nie jestem gejem – powtarza, ale ludzie i tak mu nie wierzą — napisano w serwisie WP Gwiazdy.

Jak się okazuje wokalista nie jest gejem, jest heteroseksualny i czuje pociąg do czarnoskórych kobiet. W dodatku zamarzyło mu się posiadanie dziecka z Afroamerykanką.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najnowszy sondaż. Wzrost uznania dla czterech ugrupowań. Znacznie traci Konfederacja

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cezary Żak kończy karierę aktorską. Zdradził tajemnicę „Rancza”

źródło: mPress.pl, o2.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these