Poseł opozycji Franciszek Sterczewski opublikował na Twitterze wyjątkowo kuriozalną i zaskakującą wypowiedź. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą!

Całe zamieszanie rozpoczęło się od wpisu tygodnika „Nie” należącego do Jerzego Urbana na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Wpis ten udostępnił u siebie Franciszek Sterczewski, który jest posłem bezpartyjnym, jednak startował do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej. Nikt nie spodziewał się tego, co nastąpi później.

Zobacz również: Stuhr ma wszystkiego dość? „Może trzeba rzucić ten kraj i wyjechać w cholerę”

— Nic tak nie pokazuje drogi, jaką w ostatnich latach przeszła Platforma, jak fakt, że teraz poseł wybrany z jej list podaje dalej tłity tygodnika »Nie« — odniósł się do sprawy dziennikarz „Rzeczpospolitej” Michał Szułdrzyński. Swoje pięć groszy wtrącił również sympatyk polityka, który wkleił zdjęcie „maści na ból d*py”, co nie umknęło uwadze polityka. Od razu „polubił” wpis i dodał:

Zobacz również: Robert Janowski w mocnych słowach o kolegach z TVP. “Nie mogę uwierzyć, że…”

— Widzę, że jedna tubka to za mało. Czy cysterna takiej maści starczy, by uśmierzyć Pański ból? Jak Pan to czuje? Może zrobimy zrzutkę? — zapytał Sterczewski.

Źródło: dorzeczy.pl

(Visited 724 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj