Prezydent Andrzej Duda w zdecydowanym tonie odpowiedział senatorowi Koalicji Obywatelskiej Markowi Borowskiemu. Polityk umieścił na swoim profilu na Twitterze grafikę zawierającą nieprawdziwe treści uderzające w głowę państwa.

Borowski, pomimo tego, że informacje przedstawione na grafice wielokrotnie były określane jako fałszywe, wciąż domaga się wyjaśnień. Cała sprawa dotyczy zatrudnienia 21-letniego syna kuzynki Andrzeja Dudy jako prezydenckiego degustatora win. Młody człowiek miał zarabiać na tym 6 tys. zł.

— Panie Prezydencie ⁦@AndrzejDuda ! Proszę niezwłocznie zdementować tę informację, bo jeszcze ktoś pomyśli, że to prawda… — zaapelował Borowski.

Zobacz również: Borys Budka przedstawił propozycje programowe: „Władza nie może niczego ukrywać przed obywatelami”

Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze internautów, którzy wytknęli senatorowi pomyłkę. Borowski jednak wpisu nie usunął. Za to doczekał się odpowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy.

— Panie senatorze, nie wiem skąd, wziął Pan to kłamstwo, ale do tej pory myślałem, że mimo różnic w poglądach jest Pan człowiekiem z klasą, który porusza się w granicach przyzwoitości. Widzę, że nie. Przykro mi — napisał Andrzej Duda.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 1 283 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj