Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus to niezwykle barwna postać, która poprzez swoje wpadki i zabawne wypowiedzi dostarcza rozrywki internautom. Polityk często zamieszcza kontrowersyjne wpisy na portalach społecznościowych, nie brakuje również programów z jej udziałem, w których próbuje przekonać rozmówców do swoich racji.

Tym razem Scheuring-Wielgus postanowiła uhonorować noblistkę Olgę Tokarczuk, Gretę Thunberg oraz premier Finlandii Sannę Marin, dzięki zamieszczeniu jednego wpisu na Twitterze. Okazało się, że efekt był odwrotny do zamierzonego.

Posłanka zamieściła grafikę przedstawiającą dziewczynkę, którą woła jej mama, aby pomogła w lepieniu pierogów. Dziewczynka jednak nie chce tego robić i odpowiada, że nie ma czasu, ponieważ woli wpatrywać się z plakaty trzech, wielkich kobiet.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni byli bezlitośni wobec Scheuring-Wielgus i szybko zamieścili krytyczne komentarze sugerujące „pochwałę lenistwa”. Niektórzy, bardziej złośliwi pisali, że „kobieta musi być silna, bo ciasto samo się nie rozwałkuje”. Pozostali dodali, że „wolą lepić pierogi”, niż w domyśle przyglądać się tym postaciom.

Plan Scheuring-Wielgus ponownie nie przyniósł spodziewanego rezultatu. Wręcz przeciwnie, internauci zakpili z jej wpisu i dobrze się bawili dyskutując w komentarzach.

 


źródło: nczas.com, facebook.com

(Visited 6 327 times, 2 visits today)
Przeczytaj również:  To się mogło skończyć bardzo źle. Ida Nowakowska doznała poważnego urazu przed "Pytaniem na śniadanie"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj