Strona główna Polska Schetyna: „Ja tego nie wiem, kto był ukryty pod kapturem, czy workiem (…) Nie znam tego człowieka”

Schetyna: „Ja tego nie wiem, kto był ukryty pod kapturem, czy workiem (…) Nie znam tego człowieka”

4 min czytania
0
1
686
Grzegorz Schetyna otrzymał pomoc Sławomira Nitrasa.

Grzegorz Schetyna na konferencji prasowej zaprzeczył, jakoby znał człowieka odpowiedzialnego za taśmy Sławomira Neumanna. Na fragmencie opublikowanym w TVP Info można dostrzec, że liderowi Koalicji Obywatelskiej pomógł odpowiedzieć stojący za jego plecami Sławomir Nitras.

Według relacji działacza, który przekazał telewizji publicznej nagrania z udziałem Neumanna, Schetyna doskonale wiedział o podsłuchach i tożsamości działacza PO. Dziennikarz TVP Info postanowił zapytać lidera KO o to, na ile wersja pomorskiego działacza partii Schetyny i Neumanna pokrywa się z prawdą.

— Panie przewodniczący, działacz Platformy Obywatelskiej, który nagrał pana posła Sławomira Neumanna w Tczewie, mówił że rozmawiał z panem o tych sprawach i że pan o wszystkim wiedział. W związku z tym pytanie: Czy to prawda? — zapytał dziennikarz.

W sukurs Schetynie przybył stojący z tyłu Sławomir Nitras, który szeptem wypowiedział słowa, które chwilę później powtórzył szef PO:

— Ja tego nie wiem, kto był ukryty pod kapturem czy workiem, w którym… I kto był podmiotem czy… człowiekiem, który rozmawiał z redaktorem Adamczykiem. Nie znam tego człowieka.

źródło: TVP Info

Reakcja
Przeczytaj również:  Poseł Tarczyński w mocnych słowach o Schetynie: "Po prostu schizofrenik"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Gasiuk-Pihowicz atakuje sędzię Manowską i prezydenta Dudę: Ćwierćprezes, ćwierćprezydent

Posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz zabrała głos w sprawie decyzji prezydenta Andrzeja Dudy…