Grzegorz Schetyna na konferencji prasowej zaprzeczył, jakoby znał człowieka odpowiedzialnego za taśmy Sławomira Neumanna. Na fragmencie opublikowanym w TVP Info można dostrzec, że liderowi Koalicji Obywatelskiej pomógł odpowiedzieć stojący za jego plecami Sławomir Nitras.

Według relacji działacza, który przekazał telewizji publicznej nagrania z udziałem Neumanna, Schetyna doskonale wiedział o podsłuchach i tożsamości działacza PO. Dziennikarz TVP Info postanowił zapytać lidera KO o to, na ile wersja pomorskiego działacza partii Schetyny i Neumanna pokrywa się z prawdą.

— Panie przewodniczący, działacz Platformy Obywatelskiej, który nagrał pana posła Sławomira Neumanna w Tczewie, mówił że rozmawiał z panem o tych sprawach i że pan o wszystkim wiedział. W związku z tym pytanie: Czy to prawda? — zapytał dziennikarz.

W sukurs Schetynie przybył stojący z tyłu Sławomir Nitras, który szeptem wypowiedział słowa, które chwilę później powtórzył szef PO:

— Ja tego nie wiem, kto był ukryty pod kapturem czy workiem, w którym… I kto był podmiotem czy… człowiekiem, który rozmawiał z redaktorem Adamczykiem. Nie znam tego człowieka.

źródło: TVP Info

(Visited 68 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj