Jeszcze kilka dni temu poseł Liroy-Marzec poparł kandydata KO do Sejmu – Wspaniały samorządowiec, poseł, eurodeputowany, człowiek, za którego nigdy nie musieliśmy się wstydzić – mówił o Tadeuszu Rossie lider Skutecznych.

Tym razem Liroy apeluje do głosowania na kandydata PiS startującego w okręgu świętokrzyskim, Sylwestra Chruszcza. Chruszcz do Sejmu wszedł w 2015, z list Kukiz’15 w okręgu szczecińskim. Polityk z długim stażem działał w Lidze Polskich Rodzin oraz Ruchu Narodowym, z którego wystąpił w maju 2016, opuszczając tym samym Roberta Winnickiego. 30 października 2017 ogłosił swoje odejście z Kukiz’15 i dołączył do ugrupowania Kornela Morawieckiego Wolni i Solidarni. 25 kwietnia 2018 po rezygnacji Adama Andruszkiewicza został przewodniczącym stowarzyszenia Endecja. W kwietniu 2019 Sylwester Chruszcz postanowił wesprzeć swoją osobą obóz rządzący Prawa i Sprawiedliwości.

Polityczne transfery nie wpłynęły jednak na relację Chruszcza z Piotrem Liroyem-Marcem. Lider Skutecznych, który w zeszłym tygodniu udzielił poparcia Tadeuszowi Rossowi z listy Koalicji Obywatelskiej przeprowadził transmisję live, podczas której zaapelował do oddania głosów na kandydata PiS.

— Dla mnie liczy się człowiek, nie ugrupowanie. To jest człowiek, na którego powinniście w Świętokrzyskiem głosować. Takich ludzi potrzeba! — oznajmił.

Następnie podkreślił ciężką pracę swojego faworyta na rzecz infrastruktury oraz zmiany, do jakich się przyczynił w oznaczeniach drogowych w Polsce.

— Dla mnie liczy się człowiek, nie ugrupowanie, dlatego popieram Sylwka — podsumował Liroy.

https://www.facebook.com/ChruszczSylwester/videos/520675688720446/

 

źródło: faceboo.com, echodnia.eu

(Visited 160 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj