propolski.pl: Beata Kozidrak

Sąd ponownie przyjrzy się sprawie Beaty Kozidrak. To nie koniec kłopotów piosenkarki?

W maju tego roku piosenkarka Beata Kozidrak usłyszała wyrok w sprawie prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości. Prokuratura uważa teraz, że wyrok jest zbyt łagodny i odwołała się od niego. To nie koniec kłopotów piosenkarki?

Wokalistka Bajm została we wrześniu minionego roku przyłapana na jeździe pod wpływem alkoholu. Sąd zasądził karę grzywny w wysokości 50 tys. złotych i zabronił jej prowadzić samochód przez okres pięciu lat. Ponadto musiała zapłacić 20 tys. złotych na rzecz Funduszu Sprawiedliwości.

Prokuratura nie zgadza się z tą karą i wnioskuje o surowszą.

Beata Kozidrak ponownie na ławie oskarżonych?

Sędzia, wydając wyrok, brała pod uwagę całokształt osiągnięć gwiazdy. Prokuratura uznała jednak, że temat kariery zawodowej nie powinien być w tej kwestii brany pod uwagę.

– Wyrokowi z dnia 4 maja 2022 r. prokurator zarzucił rażącą niewspółmierność kary wymierzonej oskarżonej w stosunku do stopnia społecznej szkodliwości oraz winy. W ocenie prokuratury orzeczenie zbyt niskiej kary powoduje, że nie spełni ona swojej funkcji w zakresie prewencji ogólnej i szczególnej i nie zaspokoi społecznego poczucia sprawiedliwości – powiedziała prok. Aleksandra Skrzyniarz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zwalczająca przemoc Maja Staśko wystąpi na gali freak MMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Nie wiedziałam, którą łazienkę wybrać”. Demi Lovato nie chce już być niebinarna

źródło: plotek.pl, Interia.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these