propolski.pl: Pandemia wróci jesienią?

Zmarła nagle po otrzymaniu szczepionki Pfizera na COVID-19. Zostawiła męża

78-letnia Amerykanka zmarła niedługo po otrzymaniu szczepionki Pfizera na COVID-19. Tragiczna śmierć miała miejsce w jednym z miast stanu Kalifornia.

78-latka z Kalifornii zmarła po zaszczepieniu na COVID-19 w piątek 12 lutego. Chwilę po podaniu preparatu firmy Pfizer kobieta poinformowała lekarzy, że zaczyna czuć się znacznie gorzej.

Kiedy 78-latka straciła przytomność, przystąpiono do natychmiastowej reanimacji. Lekarze nie zdołali jednak uratować życia kobiety. Specjaliści przekonują, że śmierci z pewnością nie spowodowała szczepionka. Potwierdza to doktor Michael Morris, regionalny dyrektor programu szczepień w Los Angeles.

Morris dzień po feralnym zgonie zakomunikował, że „nic nie wskazuje na to, aby szczepionka spowodowała nagłą śmierć”.

Lekarze przekonują, że proces zaszczepienia kobiety przebiegał zgodnie z ustalonymi procedurami. Wcześniejsze badania nie wykazały przeciwwskazań do podania preparatu 78-letniej Amerykance. Ta według opublikowanego oświadczenia rodziny chorowała na serce.

57-letni mąż Amerykanki został również zaszczepiony pierwszą dawką w piątek 12 lutego. Pomimo śmierci żony zadeklarował gotowość do przyjęcia drugiej dawki preparatu.

— Jej mąż pomimo tej tragedii nadal nalega, aby wysiłki związane ze szczepieniami COVID-19 były kontynuowane. Powiedział, że zamierza otrzymać drugą dawkę za kilka tygodni — przekazał dr. Michael Morris.

Przeczytaj również: Zaledwie 8 minut po zaszczepieniu na COVID-19 stracił przytomność i zmarł. Lekarze: „To nie ma związku”

Przeczytaj również: „Washington Post” pisze o Lempart i ataku na media. Tymi słowami wzywa Bidena, by wziął się za Polskę

https://www.youtube.com/watch?v=Mff9RKi3oiw

Źródło: nypost.com/NCzas.com

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these