Michał Piróg w wulgarnych słowach skomentował informację o nowych jurorach trzeciej edycji programu „Dance, dance, dance”. Tancerz nie przebierał w słowach i nie krył swoich emocji.

Podczas ostatniego programu „Pytanie na śniadanie” w TVP2 zdradzono nazwiska nowych jurorów programu „Dance, dance, dance”. Nie jest tajemnicą, że będą to Joanna Jędrzejczyk oraz Augustin Egurolla, którzy zastąpią Roberta Kupisza i Annę Muchę. Jako trzeci juror wystąpi Ida Nowakowska.

Zobacz również: Magda Gessler radzi, co powinni zrobić właściciele restauracji, by przetrwać kryzys

Do całej sprawy odniósł się choreograf Michał Piróg, którzy nie krył się ze swoją niechęcią wobec nowego składu.

— #Youcandance to dla mnie piękne wspomnienia. Wszystko się kończy, by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca — pisał tancerz.

Zobacz również: Andrzej Dużyński jest przerażony pazernością Maryli: Ona nie ma umiaru

— Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: to tylko rozrywka. Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze — czytamy w dalszej części wpisu na Instagramie.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

— Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi, co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje. Jedni uprawiają seks, bo kochają partnera/partnerkę inni, bo kochają seks a inni, bo kochają pieniądze — dodał Piróg.

Źródło: DoRzeczy.pl

(Visited 1 382 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj