Klaudia Jachira to niezwykle barwna postać w Sejmie. Jej wystąpienia i sytuacje, w których uczestniczy, budzą wiele mieszanych emocji. Posłanka KO tym razem zapowiedziała, że planuje otworzyć „centrum działalności opozycyjnej„. W taki sposób parlamentarzystka chce ułatwić życie wszystkim tym, którzy mają zamiar protestować pod Sejmem.

— Osoby, które przyjeżdżają do Warszawy demonstrować, będą mogły się tam przespać, wykąpać, odświeżyć i zagrzać. Powstanie sala konferencyjna, gdzie będę zapraszała ekspertów organizacji pozarządowych. Moje biuro będzie tętniło życiem — wyjaśniła pełna optymizmu Klaudia Jachira.

Ponadto opisała, że jej biuro poselskie ma doskonałe warunki na tego typu przedsięwzięcia. Podkreśliła, że to wyjątkowo duży lokal, czyli 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 metrów kwadratowych. Jest przekonana, że jej pomysł odnajdzie się w rzeczywistości i pomoże wszystkim tym, którzy nie zgadzają się z obecną władzą.

— Przecież pracuję sama i pomaga mi jedna asystentka. Pogubimy się na tylu metrach — kontynuowała.

— Na początku nie wszystko będzie na błysk, ale już odpowiedziały mi trzy osoby gotowe wziąć udział w pracach budowlanych. Oczywiście sprawdzam, czy nie będzie przeszkód prawnych. Moje biuro ma służyć wszelkiej działalności opozycyjnej — powiedziała Klaudia Jachira.

źródło: wsensie.pl 

(Visited 298 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj