propolski.pl: Winnicki Robert

„Robicie z Polski Wenezuelę Europy”. Poseł Konfederacji nie wytrzymał w Sejmie

Robert Winnicki wystąpił w Sejmie i wygłosił apel do rządzących. Chodzi o zmianę polityki gospodarczej państwa.

– Robicie z Polski Wenezuelę Europy – powiedział bez ogródek.

Posłowie w czasie posiedzenia Sejmu analizowali trzy ważne projekty dotyczące polityki społecznej w kwestii dopłat do ogrzewania, odszkodowań dotyczących zatrucia Odry i pieniędzy dla samorządów.

Poseł Konfederacji Robert Winnicki przypomniał, że politycy jego ugrupowania od dłuższego już czasu mówią o zmianach polityki gospodarczej państwa.

– Nie tylko rekordowa inflacja, ale zatrzymanie przemysłu, ale raty kredytów hipotecznych, ale cała ta sytuacja, która jest jedną wielką katastrofą gospodarczą oraz bezpośrednim skutkiem waszej socjalistycznej polityki gospodarczej, której teraz niestety jeszcze próbuję przeliterować w was Tusk – powiedział parlamentarzysta.

– Żądamy debaty. Żądamy, żeby ten fatalny kierunek, w jakim podąża Polska pod waszymi rządami, był dyskutowany na tym Sejmie. Nie możecie Polski zadłużać, nie możecie kolejnych pokoleń niszczyć tym, że teraz idziecie w rozdawnictwo, że teraz idziecie w pogłębianie inflacji, że teraz idziecie w to, by Polska stała się Wenezuelą Europy, jeśli chodzi o gospodarkę – dodawał poseł Konfederacji.

– Zatrzymajcie to szaleństwo. Zatrzymajcie to szaleństwo i podajcie ten kierunek gospodarczy pod debatę. Nie próbujcie zamydlać oczu opinii publicznej kwestią reperacji, bo wiemy, że skuteczność będzie taka, jak z odzyskiwaniem wraku Tupolewa – skwitował prezes Ruchu Narodowego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prof. Roszkowski podziękował wszystkim hejterom. Jest zachwycony

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Komorowski obawia się radykalizacji Tuska: „Niepokoi mnie jedna rzecz”

Źródło: DoRzeczy.pl / Sejm.rp, YouTube

About the Author

One thought on “„Robicie z Polski Wenezuelę Europy”. Poseł Konfederacji nie wytrzymał w Sejmie

  1. Chodziło mu o to, że Wenezuela jest najbogatszym krajem w zasobach ropy naftowej na świecie? Coraz łepiej rządzonym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these