Poseł Konfederacji Robert Winnicki opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym odniósł się do dzisiejszej decyzji Andrzeja Dudy. Prezydent zawetował „lex TVN”, co niezwykle uradowało środowiska opozycyjne.

W ocenie prawicowego posła sprawa ta to jedynie „operacja przykrywkowa” obozu władzy. Prezydent Andrzej Duda ogłosił, że zawetował ustawę nazwaną potocznie „lex TVN”.

– Odmawiam podpisania nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji i kieruję ją do Sejmu do ponownego rozpatrzenia. Podzieliłem zdanie większości rodaków, z którymi rozmawiałem, że kolejna niepokojąca, czy jątrząca sprawa, kolejne spory nie są nam potrzebne – mówił Andrzej Duda.

Poseł Konfederacji za pośrednictwem Twittera ocenił, że nowelizacja ustawy medialnej pozwala PiS-owi odwrócić uwagę od innych, ważnych spraw.

– Operacja przykrywkowa pt. #lexTVN zakończona. Po raz kolejny nie chodziło o nic ważnego tylko o wywołanie medialnej awantury, by przykryć trudniejsze dla rządu tematy. Wzmożenie patriotycznej opinii publicznej po raz enty z rzędu poszło w gwizdek przyziemnej, partyjnej propagandy – napisał Winnicki.

Polityk zastanawiał się, co następnym razem będzie tematem zastępczym. Nie szczędził przy tym nuty ironii.

– Co będzie grane w karnawale? Wjedzie poseł Mularczyk z nieśmiertelnym, acz wracającym jedynie sezonowo tematem odszkodowań wojennych od Niemiec? – zastanawiał się Robert Winnicki.

Przeczytaj również:  Krystyna Janda nie wytrzymała: "Ludzie ratunku! Kupujcie bilety!"

Zobacz również: Marta Lempart skomentowała decyzję Andrzeja Dudy ws. „Lex TVN”. Nie przebierała w słowach: „Litości” [FOTO]

Zobacz również: Ambasada USA skomentowała weto prezydenta Dudy. „Razem sojusznicy są silniejsi!”

Źródło: Twitter.com

(Visited 52 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj