Szef Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz skomentował protest tych części mediów, które są przeciwne nałożeniu na nie dodatkowego podatku. Swój wpis opublikował na Twitterze.

Bąkiewicz jest zdania, że media komercyjne mają negatywny wpływ na polską rzeczywistość, a ich codzienność to praca w kłamstwie i manipulacji.

— Kłamstwo to ich dzień powszedni, dziś podnoszą wrzask z powodu próby nałożenia na nich podatku — napisał na Twitterze Robert Bąkiewicz.

Zobacz również: Syberia: 70-letni pan Witalij z okazji Walentynek wyjaśnił, czym jest miłość. Nagranie podbija sieć [WIDEO]

W dalszej części swojego wpisu nie przebierał w słowach i zarzucił im hipokryzję oraz łamanie wolności słowa. Dodał, że taki stan rzeczy niszczy wspólnotę narodową i więzi między Polakami.

— Dzisiejsze media komercyjne (w zdecydowanej większości) to czynnik dezintegrujący naszą wspólnotę narodową. Przedstawiają to, jako łamanie wolności słowa — hipokryci — dosadnie podsumował Bąkiewicz.

Zobacz również: Rozżalona Lempart wyznaje: Większość z nas jest pod opieką psychologów

Robert Bąkiewicz to prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, które od 2010 r. odpowiada za organizację marszów niepodległości odbywających się 11 listopada w Warszawie.

Źródło: Twitter.com

(Visited 570 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Bartłomiej Sienkiewicz "bohaterem" rosyjskich mediów: "Pijany były minister spraw wewnętrznych" [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here