Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka mieszanych sztuk walki, skomentowała środowy strajk mediów. — Jestem nadal dumna z tego, że reprezentuję Polskę, ale przykre jest to, że ludzie nie są tu słuchani — powiedziała Joanna Jędrzejczyk.

W minioną środę byliśmy świadkami protestów komercyjnych mediów w Polsce, które sprzeciwiły się wprowadzeniu nowego podatku. Zebrane fundusze rząd pragnie przeznaczyć na Narodowy Fundusz Zdrowia, Narodowy Fundusz Ochrony Zabytków oraz powstający Fundusz Wsparcia Kultury w obszarze mediów. Dla części mediów sytuacja przedstawia się mocno pesymistycznie i może oznaczać najzwyczajniej bankructwo.

Zobacz również: Poseł Śmiszek opublikował żenujący wpis ws. słynnych plakatów: „Paskudne”

Joanna Jędrzejczyk nie ukrywa, że kocha Polskę i z dumą ją reprezentuje szczególnie podczas zagranicznych wyjazdów. Jej nastawienie jednak zmienia się, jeśli chodzi o polską politykę. Dwukrotna mistrzyni Europy wyjawiła, jak bardzo nie pasuje jej ograniczanie wolności mediów.

Zobacz również: Robert Bąkiewicz uderza w komercyjne media: To czynnik dezintegrujący naszą wspólnotę narodową

— Dawać mi wszystkich na sparing — próbuje żartować. Wolność mediów powinna być ogólnodostępna. To jest bardzo przykre, że to się dzieje. To smutne, że musimy żyć w takim kraju. Zawsze dumnie reprezentuję naszą ojczyznę, zawsze mówię o niej z dumą. Nie możemy teraz tego powiedzieć o rządzących. Nadal jestem dumna z Polski, przykre jest to, że ludzie nie są słuchani — powiedziała Jędrzejczyk.

Przeczytaj również:  Klęska Tuska w sondażu. Polacy powiedzieli, co o nim myślą

Źródło: pudelek.pl

(Visited 14 104 times, 1 visits today)

7 KOMENTARZE

  1. Kraj jest ok tylko trzeba spakować cały kneset na wiejskiej i wysłać na Sybir razem z pseudo celebrytami popierającymi tych śmierdzieli chazarskich dołożyć do tego doktorókow od kuju kuju i wszystkich popierających ludobujstwo w strzykawce i nie trzeba szukać szklanych domów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj