Od kilku miesięcy na ulicach polskich miast widnieją plakaty, na których możemy oglądać obraz dziecka w sercu. Poseł Śmiszek nie przebierając w słowach, skomentował wizerunki reklamujące hospicja perinatalne, nazywając je „paskudnymi”.

Plakaty szczególnie podpadły lewicowym aktywistom. Podczas ostatnich Strajków Kobiet to właśnie je niszczono i poniewierano najczęściej.

Do Internetu trafiła niedawno fotografia przedstawiająca jeden ze zdewastowanych banerów. Protestujący opowiadający się za aborcją napisali na nim: Jestem LGBT. Ufam, że mnie zaakceptujesz.

Zobacz również: Rozżalona Lempart wyznaje: Większość z nas jest pod opieką psychologów

Krzysztof Śmiszek z Wiosny nie krył zadowolenia z takiego stanu rzeczy:

Po napisaniu kilku słów na tych paskudnych billboardach, okazują się nie być takimi złymi:) stwierdził w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Syberia: 70-letni pan Witalij z okazji Walentynek wyjaśnił, czym jest miłość. Nagranie podbija sieć [WIDEO]

Po jego słowach w sieci zawrzało. Internauci zwrócili się do posła z pytaniem, co takiego w wizerunku dziecka jest dla niego „paskudnego”. Zarzucono mu również, że nie rozumie przesłania, które niesie ze sobą plakat.

Źródło: DoRzeczy.pl

(Visited 579 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj