Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka gościł w porannym programie Roberta Mazurka na antenie RMF FM. Dziennikarz w pewnym momencie rozmowy nawiązał do zachowania Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w TVN24.

Prowadzący audycję RMF FM wypytywał Borysa Budkę o plany jego partii dotyczące legalizacji związków partnerskich. Dziennikarz zauważył, że formacja Budki wielokrotnie obiecywała prace nad specjalnym projektem w tej dziedzinie.

Lider PO wzbraniał się jednak przed odpowiedzią, usiłując prowadzić dyskusję na płaszczyźnie krytyki obozu rządzącego, samorządów oraz służby zdrowia.

— Jak państwo słyszą, nie możemy dowiedzieć się od Borysa Budki, czy Platforma zajmie się realizacją swojej obietnicy wyborczej — ocenił zrezygnowany Robert Mazurek.

Dziennikarz stwierdził następnie, że w jego opinii Budka ignorując zadawane mu pytania wygłasza expose:

— Szanowni państwo, gdybym był pewną panią Katarzyną z telewizji komercyjnej to przerwałbym tę rozmowę — dodał Mazurek, wbijając niejako szpilę w Katarzynę Kolendę-Zaleską, która przed kilkoma dniami przerwała wywiad z posłem Porozumienia Jackiem Żalkiem.

Przeczytaj również: “Mnie też ze studia wyrzucicie?” Jaki w dosadnych słowach wyjaśnił dziennikarzowi TVN, że ideologia LGBT istnieje

źródło: RMF FM

(Visited 202 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj