Rafał Ziemkiewicz ocenił na Twitterze działania dziennikarzy sympatyzujących z opozycją. Publicysta tygodnika „Do Rzeczy” odniósł się tym samym do wypowiedzi Przemysława Szubartowicza.

Nie cofną się przed żadnym świństwem i podłością — zaalarmował Ziemkiewicz w mediach społecznościowych. Tweet publicysty był reakcją na wpis Przemysława Szubartowicza, który przestrzegł demokratów przed „rewolucją Kaczyńskiego”.

— Majowe wybory są ostatnimi, kiedy demokraci mogą zatrzymać rewolucję Kaczyńskiego. Można się czarować, że ktoś inny niż MKB stanie do ostatecznej rywalizacji z Dudą, udawać radosną demokrację w I turze, ale kandydaci opozycyjni już dziś powinni zadeklarować jedność na II turę — zaapelował na Twitterze dziennikarz.

Na jego wpis postanowił odpowiedzieć Rafał Ziemkiewicz, który wyszedł z założenia, że ewentualne zwycięstwo opozycji w wyborach prezydenckich może poskutkować utratą przez Polskę niepodległości:

— Tłumacząc z propagandowej nowomowy totalnych: to ich ostatnia szansa by kosztem pozbawienia Polski Niepodległości i wtrącenia jej w całkowity chaos i paraliż ratować swe wpływy, posady i układy. Dlatego nie cofną się przed żadnym świństwem i podłością — ocenił dziennikarz.

Przeczytaj również: „Z tym nieogarnianiem to ma kobita rację” Wyborczyni Kidawy-Błońskiej: Nie każdego stać na Newsweek i Wyborczą

źródło: Do Rzeczy

(Visited 217 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj