propolski.pl: Trzaskowski będzie ubiegać się o reelekcję

Rafał Trzaskowski zdradził swoje plany na przyszłość. Czy będzie ubiegać się o reelekcję?

Prezydent warszawy Rafał Trzaskowski zdradził swoje plany na przyszłość. Jak się okazuje włodarz miasta nie zamierza rezygnować z politycznej aktywności. Wręcz przeciwnie.

— Jestem prezydentem miasta stołecznego i planuję ubieganie się o reelekcję — oświadczył prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w rozmowie z TOK FM.

— Natomiast życie polityczne nauczyło mnie, żeby nie podejmować takich decyzji w sposób definitywny kilka lat wcześniej, bo wszystko może się zmienić. Przede wszystkim nieznana jest sytuacja polityczna, ale mam nadzieję, że dane mi będzie ubiegać się o kolejną kadencję — dodał polityk PO.

Zobacz również: Mężczyzna zaatakował Borysa Budkę. Polityk: „To zło w czystej postaci” [WIDEO/FOTO]

Wybory samorządowe w naszym kraju będą miały miejsce w 2023 roku. Obecny prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski jest w pierwszej połowie swojej pierwszej kadencji. Wiele wskazuje na to, że na tym nie poprzestanie.

Polityk zapytany o planowaną odbudowę Pałacu Saskiego w stolicy udzielił odpowiedzi przy okazji uderzając w PiS.

— Jak zwykle PiS chce to robić sam, bez współpracy z władzami Warszawy. Oczywiście, toczą się rozmowy, ale boję się, że będzie tak jak zawsze: PiS zrobi swoje, nie pytając Warszawianek i Warszawiaków o zdanie. Przypominam, że zabrali nam plac Piłsudskiego, niespecjalnie się przejmując prawem — zaznaczył.

Zobacz również: Zakaz puszczania „Gangnam Style” na siłowniach? Wszystko z powodu koronawirusa

źródło: dorzeczy.pl

About the Author

One thought on “Rafał Trzaskowski zdradził swoje plany na przyszłość. Czy będzie ubiegać się o reelekcję?

  1. Pacholecie żydowskiego wywrotowca Sorosa dno i wodorosty leser i nieudacznik wracaj do swojego właściciela do izraela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these